Matcho van de Kleine Weidehoeve

NHSB 2405926 /HD A / Geboren 13-07-2002
VZH / MAG E.S.Z. / BCAC, Clubkoning 2006 BRK

Stamboom

Vader

Bill v Haflingerhof


NHSB 2125649 / Imp. ADRK 97143 / HD B.1.
VZH, IPO1, RST E.S.Z., Vice W'99, Vice BS'99
CAC, Dt.CAC, CACIB, Int. Kamp.
Moeder

Scylla vd Kleine Weidehoeve


NHSB 2037259 / HD B.1.2.
UV, VZH, RST E.S.Z.
Vaders / Vader

Noris v Gruntenblick


ADRK 73857 / HD +/-
SchH3, FH, AD, BH, IPO3, Gek.b.Eza
KJS'90, I.KS'90, KS'91, KS'92
Ch.KS'92, ES'93
Dt.VDH Eur en Int. Kampioen
Vaders / Moeder

Hanna vom Paartal


ADRK 75075 / HD A
AD, HB, ZTP
Moeders Vader

Beer-Meady vd Brabanderkes

NHB 1699724 / HD A.1.
UV, VZH, IPO3, CQN, RST E.S.Z.
W'92, W'93
Ned., Belg. en Int. Kampioen
Moeders Moeder

Vesta vd Kleine Weidehoeve


NHSB 1722524 / HD B.1.2.
UV, VZH, RST E.S.Z.


Showuitslagen

DATUM EVENEMENT / PLAATS KLASSE KEURMEESTER RESULTAAT
18-01-2003 Clubmatch Kaatsheuvel Puppyklas M. Spavin 2e Belovend
22-02-2003 Ermelo Puppyklas P. v Montfoort 1e Veel Belovend
24-05-2003 Berghem Jeugdklas J. Reinders 1e Zeer Goed
29-05-2003 Clubmatch NRC Jeugdklas E. Wieldraaijer Zeer Goed
06-12-2003 Winner Amsterdam Jeugdklas F. Beiboer 4e Zeer Goed
22-12-2003 Wychen Jeugdklas L. Quartel 1e Zeer Goed
18-01-2004 Clubmatch Kaatsheuvel Jongehondenklas S. Oates 2e Uitmuntend
20-03-2004 Leiden Jongehondenklas R. Pollet 3e Goed
15-05-2004 Clubmatch NRC Jongehondenklas W. Peters Zeer Goed
13-06-2004 Hulten Jongehondenklas D. Vandecasteele 2e Zeer Goed
04-07-2004 Uden Jongehondenklas F. Schaaf 2e Zeer Goed
11-09-2004 BeNeLux Openklas D. Vandecasteele 4e Zeer Goed
08-01-2005 Clubmatch Kaatsheuvel Openklas E. Johansson 1e Uitmuntend
27-05-2005 Rotterdam Fokkersklas C. Delafontaine 3e Zeer Goed
27-08-2005 BeNeLux Openklas F. Beiboer Zeer Goed
28-08-2005 Vessem Openklas M. Meyer Kraalfavoriet
17-09-2005 Maastricht Openklas A. Withmarch 4e Zeer Goed
18-12-2005 Wychen Openklas J. reinders 4e Zeer Goed
14-01-2006 Clubmatch Kaatsheuvel Openklas S. Oates 2e Uitmuntend
27-05-2006 Clubmatch NRC Openklas L. Quartel Zeer Goed
28-05-2006 Clubmatch BRK Openklas P. Pujals Prat Zeer Goed
11-06-2006 Lommel B Openklas E. Deutscher 1e uitmuntend, CAC, Beste Reu, BvhR
13-08-2006 BeNeLux Openklas R. Vandereyken Zeer Goed
26-08-2006 Geel B Openklas D. Hoffmann 4e Zeer Goed
22-09-2006 Den Bosch Openklas J. Hiddes 1e Uitmuntend, Beste Reu, BvhR
09-12-2006 Genk B Openklas B. Matakovic Uitmuntend
14-01-2007 Clubmatch Kaatsheuvel Openklas I.Y. Onstenk-Schenk 2e Zeer Goed
25-02-2007 Hoogstraten B Openklas D. Vandecasteele Zeer Goed
10-06-2007 Lommel B Openklas O. Schimpf 4e Zeer Goed
29-07-2007 Clubmatch BRK Openklas H. Teschke Zeer Goed
22-09-2007 Oostende B Openklas J. Halter 1e Zeer Goed, Res. Beste Reu
21-10-2007 Venray Openklas O. Roosenberg 2e Zeer Goed
11-11-2007 Den Bosch Openklas O. Gemundsson 2e Uitmuntend
17-11-2007 Kortrijk B Openklas Y. Brink 3e Goed
12-01-2008 Clubmatch Kaatsheuvel Openklas S. Oates 2e Uitmuntend