Quinto van de Kleine Weidehoeve

NHSB 2081404 / HD A.1. / geboren 18-07-1996
VZH / IPO1 / RST E.S.Z./ Dt. CAC / BCAC / Cw'99 / Ned. en Internationaal Kampioen

Stamboom

Vader

Aristo-Django v't Klampernest


NHSB 1855284, HD B.1.2.
UV, VZH, IPO2
Nederlands Kampioen
Moeder

Vesta vd Kleine Weidehoeve


NHSB 1722624, HD B.1.2.
UV, VZH, RST E.S.Z.
Vaders / Vader

Alex vd Nedermolen


NHSB 1681984, HD A.2.
UV, VZH, IPO3
Vice CW'92, Vice W'92, Vice W'93
CW'93, BW'93
Ned., Belg. en Internationaal Kampioen
Vaders / Moeder

Luca vh Meerveld


NHSB 1721068, HD A.1.2.
RST E.S.Z.
Moeders Vader

Debor vd Meerkampen

NHSB 1369844HD B.1.2.
UV, VZH, IPO3, BW'87, Bcw'88, Vice W'89
Ned., Belg. en Int. Kampioen
Moeders Moeder

Yestia van de Hondsrughoeve

NHSB 1509480HD A.2-B.2.
UV, VZH, RST E.S.Z.





Showuitslagen

DATUM EVENEMENT / PLAATS KLASSE KEURMEESTER RESULTAAT
10-05-1997 Clubmatch Kaatsheuvel Jeugdklas E. Wieldraaijer Zeer Goed
23-05-1998 Clubmatch NRC Jongehondeklas H. Freiburg 2e Uitmuntend
20-06-1998 Den Bosch Openklas T. Nethercott Uitmuntend
29-08-1998 Rotterdam Openklas E. Wieldraaijer Zeer Goed
28-11-1998 Winner Amsterdam Openklas H. Harmsma Uitmuntend
29-05-1999 Cubmatch NRC Openklas K. Pot 1e Uitmuntend, CAC, Beste Reu, CW'99
25-07-1999 Kranenburg D Openklas P. Pfleige 2e Uitmuntend, RCAC
22-08-1999 Rotterdam Openklas W. Meyer 3e Uitmuntend
09-10-1999 Rijswijk Openklas E. Bons-de Wever Uitmuntend
06-11-1999 Bleiswijk Openklas K. Louhi 1e Uitmuntend, RCAC
16-11-1999 BS Dortmund D Openklas J. Wulff Uitmuntend
27-11-1999 Winner Amsterdam Openklas F. Schaaf Uitmuntend
18-12-1999 Wychen Openklas I.Y. Onstenk-Schenk 1e Uitmuntend, RCAC, RCACIB
05-03-2000 Zuid Laren Openklas K. Pot 1e Uitmuntend, CAC, CACIB, Beste Reu, BvhR
25-03-2000 Luxemburg L Openklas J. Luscott Uitmuntend
07-05-2000 ES Dortmund D Openklas G. Apel Zeer Goed
27-05-2000 Den Bosch Openklas E. Wieldraaijer 2e Uitmuntend, RCAC, RCACIB
03-06-2000 Clubmatch NRC Openklas I.Y. Onstenk-Schenk 4e Uitmuntend
18-06-2000 Blatzheim D Openklas J. Wulff 1e Uitmuntend, CAC
08-07-2000 Uden Openklas M. Spavin Uitmuntend
19-08-2000 ADRK KS Openklas H. Freiburg 4e Uitmuntend, Beste Ned. Reu
27-08-2000 Rotterdam Openklas A. Ringer 1e Uitmuntend, CAC, CACIB, Beste Reu
Nederlands Kampioen
09-09-2000 Nieuw Bergen Openklas L. Quartel 3e Uitmuntend
13-01-2001 Clubmatch Kaatsheuvel Openklas E. Haapaniemi 2e Uitmuntend
25-08-2001 ADRK KS Kampioensklas D. Hoffmann Uitmuntend
17-02-2002 Hoogstraten B Kampioensklas J. Vandereyken 1e Uitmuntend, CAC, CACIB, Beste Reu, BvhR
Internationaal Kampioen