Renzo van de Kleine Weidehoeve

NHSB 2800849 / HD B / ED 0 / Geboren 29-06-2010
E.G / V.E.G./ VZH / multi. 1 uitmuntend
RST E.S.Z.
Nederlands veteranen kampioen

Staat ter dekking voor teven die aan de eisen vodoen

Stamboom

Vader

Gringo v't Elitehof


NHSB 2471065 / HD A / ED +/-
VPG3, AD, BH, IPO3, MAG FE, ZTP, Dt.VDH, dt ADRK en Int. Kampioen
Moeder

Queen Aubry van de Kleine Weidehoeve


NHSB 2671377 / HD A. / ED Vrij
MAG test, EG, VEG
Vaders / Vader

Mambo vd Crossener Ranch


ADRK 99808 / HD +/- / ED 0
SchH3, AD, BH, IPO3, ZTP, VDH + FCI ES'02, Ch.KS'02, O.BS'02, O.KS'02, O.KS'03, Dt VDH, Dt ADRK, Schweiz., Osterr., Lux. en Int. Kampioen
Vaders / Moeder

Zilly v Obergrombacher Schloss


NHSB 2250689 / Imp. ADRK 91376 / HD A / ED +
SchH3, AD, BH, ZTP, VDH ES'98, W'98, Ned. Dt VDH, Dt ADRK, Schweiz., Lux., Eur en Int. Kampioen
Moeders Vader

Deacon of Voyager Rotts


NHSB 2548691, HD A, ED 0
UV, VZH, IPO1, MAG FE KZH
CW'07, W'08, Zweeds CW'09
Ned. Kampioen
Moeders Moeder

Rhea van de Kleine Weidehoeve


NHSB 2298567, HD B.1.
MAG E.S.Z.
Multi 1e Uitmuntend


Showuitslagen

DATUM EVENEMENT / PLAATS KLASSE KEURMEESTER RESULTAAT
31-10-2010 Clubmatch Venray Babyklas E. Wieldraaier 1e Veel Belovend Beste Baby, 10e in eindkeuring
16-01-2011 Clubmatch Waalwijk Puppyklas P. Jentgen 1e Veel Belovend Beste Puppy
20-08-2011 Mechelen ( Belgie ) Jeugdklas S. Oates 1e Uitmuntend Beste Jeugdhond
28-08-2011 K.C.M. Emmen Jeugdklas E. Hellmann 4e Zeer Goed
18-09-2011 Clubmatch 's-Hertogenbosch Jeugdklas E. Wieldraaier 1e Uitmuntend
24-09-2011 Maastricht Jeugdklas H. Weiler 3e Uitmuntend
01-10-2011 Zwolle Jeugdklas J. Crawfort-Manton Zeer Goed
10-12-2011 Wijchen Jeugdklas E. Wieldraaier 1e Zeer Goed
18-12-2011 Brussel ( Belgie ) Jeugdklas D. Vandecasteele 3e Goed
08-01-2012 Hoogstraten ( Belgie ) Jongehondenklas D. Spruyt 3e Uitmuntend
22-01-2012 Clubmatch Waalwijk Jongehondenklas P. Roosenboom 1e Uitmuntend
05-02-2012 Eindhoven Jongehondenklas Y. Bekkers 3e Zeer Goed
19-05-2012 K.C.M. Hoogeloon Jongehondenklas W. Walter Zeer Goed
28-05-2012 Arnhem Jongehondenklas E. Wieldraaier 3e Zeer Goed
10-06-2012 Lommel ( Belgie ) Jongehondenklas Sanchez Fernandaz Javier 1e Uitmuntend Res CAC
14-10-2012 Clubmatch 's-Hertogenbosch Openklas W. Deijl 1e Uitmuntend Beste Reu
20-01-2013 Clubmatch Waalwijk Fokkerklas P. Król 1e Uitmuntend
6e in koppelklas
02-06-2013 Oss Openklasse P.F. Berchtold 2e Uitmuntend
10-08-2013 Clubmatch Uden Fokkerklas J.R. Douma 1e Uitmuntend Beste Reu
Best of Breed
31-08-2013 KCM Rotterdam Fokkerklas P.D. Viehoff Zeer Goed
15-09-2013 Clubmatch 's-Hertogenbosch Openklas R. Vanhoenacker 1e Uitmuntend Beste Reu
Best of Breed
3e in rasgroep 2
beste in koppelklas
27-10-2013 Clubmatch Venray Fokkerklas D. Baars 1e Uitmuntend Beste Reu
Best of Breed
2e in rasgroep 2
4e in koppelklas
11-01-2014 Clubmatch Waalwijk Fokkerklas J. Lawless 1e Zeer Goed
25-05-2014 Hulten Openklas A. Polgar 2e Zeer Goed
07-06-2014 Lommel ( Belgie ) Openklas S. Harnik 2e Zeer Goed
21-09-2014 Clubmatch 's-Hertogenbosch Openklas I. Hectors 1e Uitmuntend Beste Reu
Best of Breed
1e in rasgroep 2
3e in show
26-10-2014 Clubmatch Venray Fokkerklas v.d. Broek 1e Uitmuntend
20-12-2014 Wijchen Openklas D.J. Baars 4e Zeer Goed
31-01-2015 Clubmatch Waalwijk Fokkerklas S. Oates 1e Uitmuntend
08-03-2015 Clubmatch de Peel Fokkerklas R. van Veen- Keur 1e Beste Reu
Best of Breed
2e in Rasgroep 2
09-05-2015 KMC Hoogeloon Fokkerklas L.C.A. Quartel 4e Uitmuntend
11-10-2015 Clubmatch s'-Hertogenbosch Openklas N.G. Timmermans- Kadenko 1e Zeer goed
Beste Reu
25-10-2015 Clubmatch Venray Fokkerklas Wauben 1e Uitmuntend
15-02-2016 Clubmatch Waalwijk Fokkerklas G. Cox 1e Uitmuntend
03-04-2016 Clubmatch de Peel Fokkerklas E. Wieldraaier 1e Beste Reu
09-10-2016 Clubmatch s'-Hertogenbosch Openklas J. Schepers 1e Uitmuntend Beste Reu
Best of Breed
5e in Rasgroep 2
30-10-2016 Clubmatch Venray Fokkerklas E. Swelheim- Kruisinga 1e Uitmuntend Beste Reu
Best of Breed
2e in Rasgroep 2
02-04-2017 Clubmatch de Peel Fokkerklas J. Wauben 1e Beste Reu
Best of Breed
6e in Rasgroep 2
14-05-2017 KMC Rotterdam Fokkerklas N. Perkins 3e Zeer goed
11-06-2017 Lommel ( Belgie ) Openklas C. Birk 2e Uitmuntend
01-07-2017 Echt Openklas J. Wauben 4e Uitmuntend
29-10-2017 Clubmatch s'-Hertogenbosch Openklas J.G. Coppens 1e Uitmuntend Beste Reu
Best of Breed
5e in Rasgroep 2
06-05-2018 KMC Valkswaard Fokkerklas C.C. Hendriksen Goed
28-10-2018 Clubmatch 's-Hertogenbosch Veteranenklas I. Onstenk- Schenk 1e Zeer Goed Beste Reu
Best of Breed
3e in Rasgroep 2
11-05-2019 KMC Rotterdam Veteranenklas C. Window 3e Uitmuntend
26-05-2019 Oss Veteranenklas M. Nikic 1e Uitmuntend
Beste Veteraan
4e eindkeuring
Veteraan C.A.C.
10-06-2019 Venray Veteranenklas S.T. van de Bosch 1e Uitmuntend
Beste Veteraan
Veteraan C.A.C.
07-07-2019 Echt Veteranenklas M. Vermeire 1e Uitmuntend
Beste Veteraan
Beste Veteraan in eind keuring van Zondag
Veteraan C.A.C.
Nederlands Veteraan Kampioen
08-09-2019 Clubmatch Waalwijk Veteranenklas J. Wauben 1e Uitmuntend
Beste Veteraan
Beste Reu
Best of Breed


Foto's