Vesta van de Kleine Weidehoeve

NHSB 1722525 /HD B.1.2. / Geboren 27-08-1990
UV, VZH, RST E.S.Z.

Stamboom

Vader

Debor van de Meerkampen


NHSB 1369844 / HD B.1.2.
UV, VZH , IPO3, BW'97, BCW'88, Vice W'89
Ned. / Belg. / Lux. en Int. Kampioen
Moeder

Yestia van de Hondsrughoeve


NHSB 1509480 / HD A.2-B.2.
UV, VZH, RST E.S.Z.
Vaders / Vader

Barri vom Grenzlandring


ADRK 58530 / HD A.1.2.
ZTP, BJS'82, CAC
Vaders / Moeder

Tessa


NHSB 1227430 / HD B.1.2.
GDT
Moeders Vader

Ex vom Salamandertal


NHSB 1320314 / (imp.) ADRK 62502 / HD A.1.2.
UV, VZH, IPO3, ZTP
Ned. en Int. Kampioen
Moeders Moeder

Mirjan van de Hondsrughoeve


NHSB 1205726 / HD B.1.2.
VZH, IPO1


Showuitslagen

DATUM EVENEMENT / PLAATS KLASSE KEURMEESTER RESULTAAT
25-05-1991 Clubmatch NRC Puppyklas P. Pfleige 3e Veel Belovend
01-09-1991 Rotterdam Jeugdklas I.Y. Onstenk-Schenk Zeer Goed
30-11-1991 Winner Amsterdam Jeugdklas H. Harmsma Zeer Goed
21-12-1991 Wychen Jeugdklas E. Wieldraaijer 3e Zeer Goed
24-02-1992 Zuidlaren Jeugdklas J. Adams Zeer Goed
30-05-1992 Clubmatch Kaatsheuvel Jongehondenklas L. Quartel Zeer Goed
01-11-1992 Utrecht Openklas K. Pot Zeer Goed
28-11-1992 Winner Amsterdam Openklas M. Mc Intyre 3e Uitmuntend
19-12-1992 Wychen Fokkersklas L. Quartel 4e Zeer Goed
20-03-1993 Den Bosch Openklas F. Schaaf Zeer Goed
17-04-1993 Wanrooy Openklas J. Reinders 1e Uitmuntend, Beste Teef
24-03-1993 Roosendaal Openklas H. Harmsma Uitmuntend
23-05-1993 Goes Openklas M. Kuffer Uitmuntend
05-06-1993 Clubmatch NRC Fokkersklas W. Hedtke Uitmuntend
27-06-1993 Doetinchem Openklas J. Krake 2e Uitmuntend, RCAC
17-09-1993 Bergen Openklas L. Quartel 2e Uitmuntend, RCAC, RCACIB
09-10-1993 Den Haag Fokkersklas J. Krake 1e Uitmuntend, 1e Uitmuntend, RCAC
04-12-1993 Winner Amsterdam Openklas J. Pohling Zeer Goed
18-12-1993 Wychen Fokkersklas E. Wieldraaijer 2e Uitmuntend
20-08-1994 Rotterdam Fokkersklas F. Cuthbert 2e Uitmuntend
16-10-1994 Utrecht Openklas E. Bons-de Wever 3e Uitmutnend
30-10-1994 Den Bosch Openklas   1e Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras
03-12-1994 Winner Amsterdam Fokkersklas K. Pot 2e Uitmuntend
17-12-1994 Wychen Fokkersklas H. Harmsma 2e Uitmuntend
02-04-1995 Roosendaal Fokkersklas J. Krake 4e Uitmuntend
20-05-1995 Clubmatch NRC Fokkersklas H. Harmsma Zeer Goed


Nakomelingen


Reuen:


Teven:


1953338-Joop
1953339-Meurdok
1953340-Kees
2037253-Boy
2037254-King
2037255-Bono
2081404-Quinto
20198919-Bandit


1953341-Kim
1953342-Djerba
1953343-Lona
1953344-Kyra
2037256-Bo-Kelly
2037257-Rhea
2037258-Veska
2037259-Scylla
2081405-Donja
2081406-Bulla
2081407-Joy-Devie
2198920-Freya